Początki Solid Service Polska sięgają 2005 roku, kiedy to dwóch przyjaciół, Przemysław Laskowski i Rafał Dąbrowski postanowili wykorzystać możliwości, jakie stworzyło przed Polakami otwarcie się rynku pracy w Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Dla pracodawcy

„To nie korporacje robią interesy, lecz ludzie”.

Posiadając doświadczenie zawodowe zdobyte w urzędzie pracy oraz w jednej z czołowych agencji doradztwa personalnego w Polsce, postanowiliśmy stworzyć własne biuro zatrudnienia. Naszą misją stało się świadczenie profesjonalnych usług pośrednictwa pracy za granicą. Dzięki naszym staraniom wielu pracowników nie tylko zdobyło zatrudnienie za granicą, lecz również odmieniło swoje życie na lepsze.

Staramy się elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Indywidualne podejście do problemów Pracodawcy sprawia, że jesteśmy nie tylko wykonawcą usługi, lecz przede wszystkim doradcą i przyjacielem. Do każdego projektu podchodzimy z entuzjazmem, gdyż każdy nasz Klient zasługuje na pełne zaangażowanie.Udało nam się nawiązać z sukcesem kontakty z Pracodawcami w Polsce i w krajach Unii Europejskiej.
Wśród naszych Klientów znajdowały się firmy z branży produkcyjnej, budowlanej, metalowej, motoryzacyjnej, przetwórstwa mięsnego, restauracje oraz hotele. Z wieloma naszymi Klientami pozostajemy w bliższych, koleżeńskich relacjach, co uznajemy za swój sukces i dowód na zaangażowanie z naszej strony w budowanie długotrwałych, partnerskich relacji biznesowych.

W 2008 roku udziałowcem naszej firmy została spółka Mc Do-It BV jedna z największych firm oferujących leasing pracowniczy w Holandii. Dzięki temu powiększyliśmy naszą ofertę o pośrednictwo pracy do Holandii oraz o wynajem pracowników tymczasowych na polskim rynku i utrzymaliśmy dynamiczne tempo rozwoju firmy.
Z każdym miesiącem powiększała się baza Klientów zadowolonych z naszych usług, mamy nadzieję, że na liście referencyjnej znajdzie się również Państwa firma.

Od 2005 do września 2013 roku działaliśmy w oparciu o certyfikat agencji nr 1365 wystawiony przez Marszałka Województwa Łódzkiego.

 

W  związku z restrukturyzacją naszej działalności we wrześniu 2013 roku zostaliśmy przedstawicielstwem holenderskiej agencji zatrudnienia Mc Do-It BV w Holandii.

Obecnie świadczymy usługi w ramach pośrednictwa pracy tylko i wyłącznie dla agencji Mc Do-It BV. Postanowiliśmy skupić się jedynie na tym obszarze w celu polepszenia realizacji naszych zadań.

Świadczymy również kompleksową usługę rozliczania podatku za pracę za granicą oraz uzyskiwania świadczeń socjalnych w krajach UE.

 

Zarząd Solid Service